Реєстрація ЧП у Запоріжжі
Сьогодні багато хто створює НП, це швидко просто і вигідно, до того ж процедура реєстрації НП відкриває великі перспективи для особистого і кар'єрного зростання. Багато наших клієнтів, коли приходять до нас отримати послуги з реєстрації ЧП плутають поняття ЧП, ФОП, ФОП, підприємця. Все це одне й те саме, тільки сказане різними словами. У нас ви можете замовити реєстрацію НП, зареєструватися платником єдиного податку або платником ПДВ, замовити друк, зробити ключ. електронного цифрового підпису, отримати послуги бухгалтера для НП.
Скільки коштує відкрити НП?
- 500 грн.- Відкрити НП у державного реєстратора, зареєструватися платником єдиного податку, отримати 2 витяги (з реєстру підприємців та з реєстру платників єдиного податку) - (Термін 1-2 дні). Зареєструвати книгу обліку доходів - Термін 3-4 дні. При виборі цієї опції вам необхідно разом з адвокатом 2 рази відвідати державні органи: 1-й раз Центр надання адміністративних послуг (знаходиться неподалік нашого офісу), 2-й раз - самостійно забрати готові документи в податковій інспекції. Можливо також зареєструвати НП за дорученням від вас. Вартість довіреності –600-650 грн. Нотаріус знаходиться у нашому офісі.
- 500 грн. - Зареєструватися платником ПДВ (у разі потреби).
- від 350 грн.- Замовити друк для ЧП (Ціна дійсна лише при замовленні послуги з реєстрації ЧП).
- від 500 грн. - Послуги бухгалтера для ЧП. (ціна обумовлюється залежно від кількості операцій, найманих працівників, об'єктів в оренді та іншого завантаження для бухгалтера).
- 300 грн. - допомога в отриманні ключів ЕЦП (ключі необхідні для подання звітності, доступу до електронного кабінету платника податків та іншого).
- 300 грн - Зробити документи для реєстрації НП для вашої самостійної реєстрації без участі адвоката.
Додатково оплачуються послуги нотаріуса щодо завірення вашого підпису на доручення на наших спеціалістів для реєстрації НП.
Документи для реєстрації НП та відомості:
Для відкриття НП нам необхідні:
- ксерокопія паспорта майбутнього НП (1,2 стор+прописка), ідентифікаційного коду.
- перелік видів діяльності НП (допомагаємо знайти за КВЕД)
- відомості про систему оподаткування ПП (єдиний податок із зазначенням групи або загальна система).
- необхідність виготовлення друку та приблизна його складність.
- необхідність допомоги в отриманні ключів електронного цифрового підпису.
Документи, які ви отримаєте після реєстрації НП:
- Випис з єдиного державного реєстру юридичних осіб фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (свідоцтво про державну реєстрацію)
- Витяг з реєстру платників єдиного податку або витяг з реєстру платників ПДВ.
- Зареєстрована податковою інспекцією книга обліку доходів підприємця.
- Друк (у разі замовлення).
- Довіреність на нашого представника для можливих подальших перереєстрацій (у разі підписання такої довіреності)
Часті питання:
- Я працюю найманим працівником на підприємстві. Чи можу я зареєструвати НП?
Відповідь: Так, можете.
- Я є пенсіонером за віком чи інвалідом. Чи є якісь особливості при реєстрації мене НП?
Відповідь: Так, особливості є. Ви не будете платником ЄСВ. Решту податків необхідно сплачувати.
- Я вже був підприємцем у минулому. Чи можу я знову відкрити НП у Запоріжжі?
Відповідь: Так можете, за умови, що попередній підприємець закритий. Інформацію про стан вашого минулого підприємця за вашим ідентифікаційним кодом можна переглянути на сайті Міністерства Юстиції.
- Як вибрати систему оподаткування для НП?
Відповідь: Для НП існує дві системи оподаткування: Загальна система (оплата 18% податку на прибуток (якщо така матиме місце)) та спрощена система або єдиний податок з сплатою єдиного податку залежно від групи платника єдиного податку (від 10 до 20 відсотків від розміру мінімальної зарплати). При цьому, незалежно від системи оподаткування, всі підприємці сплачують єдиний соціальний внесок у розмірі 22% від розміру мінімальної зарплати та незалежно від тоговедеться бізнес чи ні. 18% податку на прибуток сплачують один раз на рік після закінчення строку на подання декларації протягом 10 днів. Розраховується прибуток виходячи з різниці витрат та валового доходу. Єдиний податок сплачується або 1 раз на 3 місяці одним платежем одразу за 3 місяці, або щомісяця залежно від групи єдиного податку.
- Як вибрати групу єдиного податку для НП?
Відповідь: існує 3 групи єдиного податку для ЧП:
1 група - торгівля виключно на ринку та побутові послуги. Без найманих працівників. Ставка від 6 до 10% від розміру мінімальної зарплати;
2 група - послуги, в тому числі побутові населенню і іншим платникам єдиного податку, виробництво або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства при збільшенні роботи без найманих працівників або найманих працівників до 10 осіб, об'єм 1 обороту. грн. Окрім видів діяльності передбачених податковим кодексом України.
3 група - Фізичні особи підприємці, які не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах не обмежена, у яких протягом року обсяг доходу не перевищує 5 млн.грн
- Наскільки проблемно в майбутньому закрити НП?
- Відповідь: Зараз закрити НП не становить проблем. Немає потреби проходити обов'язкові перевірки. Однак, якщо не провести звірку стану вашого особового рахунку з податковою, інспекцією, то в майбутньому можливі звернення до вас уже як фізичної особи - не НП з вимогою сплатити, погасити можливі штрафи, пеню тощо.